Ogólnopolski konkurs plastyczny - "W magicznym świecie bajki i baśni"

Konkurs dodał(a) anna ozimińska-dudek

" W magicznym świecie bajki i baśni"

Konkurs "W magicznym świecie bajki i basni" został rozstrzygnięty. Serdecznie dziekujemy za przesłane prace.

Wyłoniono nastepujacych laureatów:

I miejsce - Amelia Niesporek 4 lata, Miejskie Przedszkole nr 31 ul. Plebiscytowa 9, 41-705 Ruda Śląska.

II miejsce - Karolina Cieślak 3 lata, Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzeminskiej ul. Czumy 6, 01-355 Warszawa.

III miejsce - Maria Fryze 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 5 im. Juliana Tuwima ul. JP II 11, 98-100 Łask.

Ponieważ zainteresowanie konkursem oraz poziom prac przerosły najśmielsze oczekiwania organizatora, dodatkowo wyróżniono:

Aleksander Kowalski, lat 5, Gdańsk

Jakub Kiełbik, lat 4, Jastrzebie Zdrój

Natalia Błach, lat 6, Namysłów

Natalia Tol, lat 5, Leszno

Marlena Dyduch, lat 5, Kraków

Nadia Migacz, lat 5, Katowice

Karolina Kurek, lat 5, Wrocław

Emilia Komendera, lat 4, Gorlice

Dominika Parol, lat 6, Katowice

Adrianna Stefańska, lat 6, Sosnowiec

Julia Rogulska, lat 4, Halinów

Aleksandra Bator, Liszki

Małgosia Olejarz, lat 6, Przecław

Hania Sudoł, lat 4, Katowice

Serdecznie dziekujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy!

Nagrody, dyplomy oraz podziękowania zostaną wysłane pocztą.

Termin: 2016-03-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski