OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. "ŻEBY ZDROWE ZĘBY MIEĆ"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Dziura

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 W POLKOWICACH

MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
PT. „ ŻEBY ZDROWE ZĘBY MIEĆ ….”

REGULAMIN KONKURSU:

I CEL KONKURSU:

a) promowanie właściwej higieny jamy ustnej oraz prawidłowego odżywiania u dzieci w wieku przedszkolnym,

b) profilaktyka próchnicy poprzez sztukę i zabawę,

c) rozwijanie inwencji twórczej dzieci.

II ORGANIZATOR KONKURSU:

Przedszkole Miejskie nr3

ul. Skrzetuskiego 37

59 - 100 Polkowice

www.pm3.polkowice.pl

III WARUNKI UCZESTNICTWA , ZASADY I PRZEBIEGU KONKURSU:

1. Temat prac konkursowych brzmi: „ Żeby zdrowe zęby mieć ….”

2. Konkurs skierowany jest do  dzieci 3-5 letnich

3. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych:

a) 3 -4 lata

b) 5 lat

4. Praca konkursowa ma być pracą plastyczną płaską wykonaną w dowolnej technice i w formacie A4.

5. Prace konkursowe należy przesyłać lub dostarczyć osobiście na adres Organizatora:

Przedszkole Miejskie nr.3

ul Skrzetuskiego 37

59 -100 Polkowice

6. Termin dostarczania prac konkursowych do dnia:  31.12.2015 r.

7. Każdy z uczestników może przekazać tylko jedną pracę. Nie przyjmujemy prac zbiorowych.

8. Każdą z prac konkursowych należy na odwrocie czytelnie opisać, umieszczając:

a) Imię i nazwisko autora

b) Wiek

c) Pełną nazwę, adres, telefon, email i pieczątkę placówki, w której praca została stworzona

d) Imię i nazwisko opiekuna autora pracy

9. Prace nadesłane na Konkurs nie będą zwracane autorom, przechodzą na własność Organizatora.

10. Dane osobowe uczestników pozyskane są wyłącznie do celów Konkursu i nie będą udostępniane przedmiotom trzecim.

IV. WYNIKI KONKURSU I NAGRODY:

1. Laureatów konkursu wyłoni Jury powołane przez Organizatora.

2. Kryteria oceny prac: zgodność z tematyką, estetyka pracy, samodzielność, oryginalność i pomysłowość.

3. Nagrody będą przyznane w dwóch kategoriach wiekowych, za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

4. Jury ma prawo do wytypowania dodatkowych nagród – wyróżnień.

5. Wszyscy uczestnicy i opiekunowie otrzymają dyplomy uczestnictwa.

6. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronie internetowej naszego przedszkola i stronie internetowej Bliżej Przedszkola.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

1. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik zgadza się na prezentacje zwycięskich prac na stronie internetowej Organizatora.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do:
Nie rozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości prac.

3. Nadsyłanie prac jest jednoznaczne z akceptacja regulaminu i z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora dla potrzeb konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 dz. U. Nr 133, poz. 833 z póź. zm oraz wszelkiego typu publikacji).

4. Dodatkowych informacji udzielają organizatorki konkursu Agnieszka Dziura i Barbara Kulczycka  pod nr tel. 76/749-88-60.

Zapraszamy!

Termin: 2015-12-31