Stroik bożonarodzeniowy.

Konkurs dodał(a) Ewa Wierzbicka

16 grudnia 215 r, niezależna komisja powołana przez organizatora wyłoniła zwycięzców konkursu na "Stroik bożonarodzeniowy".

Na konkurs wpłynęło ponad 70 stroików z całej Polski spośród których wyłoniono zwycięzców:

I miejsce: Mateusz Bąk, Zuzia Gabryel, Oliwia Pikusa, Ania Pyzik - Publiczne Przedszkole w Ołpinach

II miejsce: praca zbiorowa - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Korczynie

III miejsce: Bartosz Konopka - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Libuszy

WYRÓŻNIENIA:

Zuzanna Sypniak - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Grudnej Kępskiej.

Praca zbiorowa - Przedszkole Samorządowe "Wesołe Krasnale", grupa "Leśne Ludki" Moszczenica

Bartłomiej Cichoń - Gminne Przedszkole w Ropie

Oliwia Oczkowicz - Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Racławicach.

NAGRODA SPECJALNA przyznana przez organizatora:

Julia Ptaszkowska, Krzysztof Czochoń, Natalia Kawa - Gminne Przedszkole w Ropie

Wszystkim uczestnikom i przygotowującym ich nauczycielom składamy serdeczne podziękowania za udział w konkursie.

Termin: 2015-12-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski