Wymaluj swoje marzenia - odbieraj nagrody

Konkurs dodał(a) Katarzyna Halik
ponad 9 lat temu, wyświetleń 2054

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Magazyn scann.R oraz Inter Sp. z o.o. – dystrybutor produktów marki ALPINO, zapraszają wszystkie szkoły, przedszkola, domy kultury, grupy osób do wspólnej zabawy. „Wymaluj swoje marzenia” to ogólnopolska akcja wspierana przez sieć sklepów SMYK, sklepy internetowe A-Z Biuro i Samfix oraz przez miesięcznik Bliżej Przedszkola. Jej głównym celem jest promowanie kreatywnego spędzania czasu w grupie. Zabawa skierowana jest przede wszystkim do szkół oraz przedszkoli, jednak mogą
w niej wziąć udział także domy kultury, kółka zainteresowań.

To pierwsza tak duża akcja zorganizowana wspólnie z naszymi Partnerami – informuje Robert Sikowski, Dyrektor Handlowy w firmie Inter. – Cieszymy się, że wsparły nas największe magazyny branżowe oraz firmy
z naszej branży. Sierpień i wrzesień to idealny czas, aby w grupie stworzyć pracę, która może zagwarantować cenną wygraną.

Bardzo ważną cechą konkursu jest fakt, że wygrać może nie tylko szkoła, przedszkole lub opiekun grupy. Firma Inter nagradza także dzieci i młodzież biorące udział w akcji. W ich ręce trafi 25 zestawów, które zapewne przydadzą się w nadchodzącym roku szkolnym.

Ponadto w ramach ogólnopolskiej akcji przewidziano nagrody gwarantowane dla osób kupujących produkty marki ALPINO, NATARAJ oraz INTERPEN. Dzięki zaangażowaniu firm A-Z Biuro oraz Samfix każda osoba, która
w okresie trwania zabawy dokona zakupów wymienionych marek za kwotę minimalną 59 zł, otrzyma nieodpłatnie gwarantowany prezent – kredki ALPINO
. Akcja dotyczy także pozostałych sklepów, jednak wyłącznie zakupy u Partnerów akcji są nagradzane przy tak niskiej kwocie.

Zapraszamy wszystkich do zabawy!