"Ciekawa karta pracy do pojęć matematycznych"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Kazukiewicz

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli
do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie
na najciekawszą kartę pracy dotyczącą pojęć matematycznych

dla dzieci 3-4 letnich i 5-6 letnich.

Cele konkursu:

- dzielenie się ciekawymi pomysłami edukacyjnymi;
- przedstawienie potencjału twórczego nauczycieli wychowania przedszkolnego;
- uświadomienie, że każdy może stworzyć coś niepowtarzalnego, swojego.

Organizator:

Przedszkole BAJKA
ul. Wodociągowa 15
11-500 Giżycko

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.
2. Konkurs polega na stworzeniu interesującej karty pracy dotyczącej pojęć matematycznych dla dzieci 3-4 letnich lub 5-6 letnich.
3. Każde przedszkole może nadesłać maksymalnie 3 karty pracy.
4. Karty pracy muszą być opracowane indywidualnie (nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach)
5. Każda karta pracy powinna mieć metryczkę:
- imię i nazwisko autora
- pełny adres oraz telefon i e- mail placówki.
6. Ciekawe prace zostaną nagrodzone (I, II, III miejsce i 2 wyróżnienia w kategorii 3-4 latków i 5-6 latków).
7. Prace prosimy nadsyłać na adres pocztowy organizatora do dnia 03.06.2015 r . z dopiskiem: „Ciekawa karta pracy do pojęć matematycznych”.
8. Prace przysłane po terminie nie biorą udziału w konkursie.
9. Oceny nadesłanych prac dokona niezależne jury. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną przesłane pocztą.
10. Nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie  za udział w konkursie proszeni są o załączenie koperty zwrotnej A4 ze znaczkiem i adresem odbiorcy.
11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 08.06.2015 r.
12. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Przedszkola Bajka w Giżycku – www. przedszkole.bajka.szkolnastrona.pl oraz na stronie www.blizejprzedszkola.pl.
13. Postanowienia końcowe:
a) Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora i nie będą zwracane;

b) Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób;

c) Dostarczenie prac jest równoznaczne ze zgodą na ich publikację np. na stronie Przedszkola Bajka, w informacji dotyczącej wyników konkursu.
14. Organizator nie bierze udziału w konkursie.

Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Kazukiewicz tel: 604-37-29-12.

Serdecznie zapraszamy!

Termin: 2015-06-03