"Moja ulubiona zabawka"

Konkurs dodał(a) katarzyna cichosz

Z przyjemnością informujemy, że dnia 29.06.2015 r. Jury, w skład którego wchodził nauczyciel, plastyk Sz. P. mgr Jacenty Pietraś oraz  nauczyciel na Wydziale Terapeuta Zajęciowy w Medycznym Studium Zawodowym w Zamościu, Sz. P. mgr Urszula Rdest, wyłoniło zwycięskie prace Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Moja ulubiona zabawka”, organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole Specjalne dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie.
Szanowna komisja dokonała przeglądu i oceny 70 prac nadesłanych z różnych placówek specjalnych oraz integracyjnych z całej Polski. Kryterium oceny podlegała głównie samodzielność wykonanego arcydzieła, zgodność z tematem konkursu oraz estetyka.

I miejsce:

Autor: Maciej Romańczuk

Placówka: Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

Nauczyciel: Sz. P. Elżbieta Osipiuk

II miejsce:

Autor: Oskar Zając

Wiek: 5 lat

Placówka: Niepubliczne Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Autyzmem „Tajemniczy Ogród” im. F. Hodgson Burnett w Lublinie

Nauczyciel: Sz. P. Karolina Kowalska

III miejsce:

Autor: Zuzanna Dyamentowska

Wiek: 5 lat

Placówka: Przedszkole nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałem Specjalnym w Konstantynowie Łódzkim

Nauczyciel: Sz. P. Paulina Wolińska

Wyróżnienia:

Autor: Paweł Cimek

Wiek: 7 lat

Placówka: Przedszkole nr 3 Specjalne w Zamościu

Nauczyciel: Sz. P. Magdalena Jamruz

Autor: Alan Idzikowski

Wiek: 7 lat

Placówka: Przedszkole Specjalne nr 249 w Warszawie

Nauczyciel: Sz. P. Iwona Amenda

Autor: Jakub Radziszewski

Wiek: 8 lat

Placówka: Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

Nauczyciel: Sz. P. Elżbieta Osipiuk

Autor: Oskar Witkowski

Placówka: Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Tajemniczy Ogród” w Lublinie

Nauczyciel: Sz. P. Justyna Haduch

Autor: Tomasz Dostaw

Wiek: 5 lat

Placówka: Niepubliczne Przedszkole „Koralik”

Nauczyciel: Sz. P. Agnieszka Dziedzic

Autor: Roksana Kozieł

Wiek: 4 lata

Placówka: Niepubliczne Przedszkole Specjalne dla Dzieci Niepełnosprawnych w Krasnymstawie

Nauczyciel: Sz. P. Katarzyna Cichosz.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za piękne prace oraz trud włożony w ich przygotowanie.
Nagrody i dyplomy w najbliższym czasie wyślemy pocztą. Gratulujemy!

Termin: 2015-06-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski