"Czysta Ziemia - planeta moich marzeń"

Konkurs dodał(a) Aleksandra Botorek

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele konkursu:

• rozwijanie postawy proekologicznej,
  • rozwijanie talentu i wyobraźni dziecka,
  • wymiana doświadczeń plastycznych,
  • promowanie twórczości dziecięcej.

Regulamin:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5-6 letnich.
2.  Można nadsyłać  1 pracę z placówki.
3. Pracę można wykonać w dowolnym formacie.
4. Technika wykonywania prac: dowolna-  przestrzenna lub płaska (jeżeli płaska to opatrzona w passepartout z brystolu).
5. Prace będą oceniane pod względem samodzielności, pomysłowości i estetyki.
6. Praca powinna być opatrzona w metryczkę (imię i nazwisko autora, wiek, nazwa i adres placówki, adres e-mail placówki, imię i nazwisko nauczyciela).
7. Prace należy wysłać pocztą do dnia 27.04.2015 r. na adres organizatora:

PRZEDSZKOLE NR 140 „POD PLATANEM"
UL. NADBRZEŻNA 14
51 – 349  WROCŁAW

9. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i ich opiekunów.
10. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.
11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 06.05.2015r. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej www.przedszkole140wroclaw.edupage.org
12. Nagrody, dyplomy dla laureatów oraz podziękowania dla nauczycieli  zostaną wysłane pocztą.
13. Podziękowania dla wszystkich dzieci uczestniczących w konkursie oraz dla nauczycieli przesłane zostaną mailem, w plikach gotowych do druku.

Uwagi:

1. Każda praca powinna być opatrzona metryczką: na odwrocie imię i nazwisko autora, wiek, nazwa i dokładny adres placówki, email, imię i nazwisko nauczyciela.
  2. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu.
  3. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy.
  4. Wystawa prac odbędzie się w Przedszkolu Nr 140 „Pod Platanem” we Wrocławiu.
  5. Przewidziane są 3 nagrody główne i 6 wyróżnień.

Termin: 2015-04-27
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski

Przedszkola nr 140 "Pod Platanem"
Nadbrzeżna 14