"Moja przygoda z Kubusiem Puchatkiem"

Konkurs dodał(a) Danuta Podraza

Mamy zaszczyt ogłosić, iż Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki pt. "Moja przygoda z Kubusiem Puchatkiem" został rozstrzygnięty!
Serdecznie dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za wszystkie prace, które wpłynęły do naszej placówki. Otrzymaliśmy 46 prac, które przeniosły nas w bajkowy świat przygód z Kubusiem Puchatkiem.
Powołana komisja miała bardzo trudne zadanie przy wyborze laureatów, gdyż każda z prac cechowała się niepowtarzalnością, oryginalnością oraz niezwykłą inwencją twórczą, była barwna, tryskająca radością i zadziwiająca. Po długich obradach komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

Kategoria dzieci 3,4-letnich:
I miejsce: Blanka Pietrucha - Przedszkole nr 4 w Dębicy
opiekun: Iwona Pietrucha
II miejsce: Malwina Klich - Samorządowe Przedszkole w Jaślanach
opiekun: Magdalena Kościelna
II miejsce: Marcelina Obara - Przedszkole nr 13 w Tarnobrzegu
opiekun: Katarzyna Byczek, Małgorzata Korczak

Kategoria dzieci 5,6-letnich:
I miejsce: Bartosz Michna - Przedszkole nr 1 w Mielcu
opiekun: Magdalena Broda
II miejsce: Karol Ćwięka - Samorządowe Przedszkole w Jaślanach
opiekun: Maria Dedo
III miejsce: Aleksandra Juryś - Przedszkole nr 17 w Tarnobrzegu
opiekun: Edyta Bednarska

Dodatkowo komisja konkursowa przyznała wyróżnienia dla utworów literackich:
- w grupie młodszej dla Dobrawy Czech ("Kim chciał być Kubuś Puchatek" - Przedszkole nr 1 Tarnobrzeg - op. Agnieszka Grębowiec, Grażyna Domańska)
- w grupie dzieci starszych dla Liliany Burakowskiej ("Urodziny Puchatka") - Przedszkole nr 4 w Dębicy - op. Małgorzata Dachowska, Małgorzata Lesiak

Serdecznie gratulujemy.
Nagrody dla laureatów oraz dyplomy dla wszystkich uczestników zostaną przesłane pocztą.

Termin: 2015-05-14
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski