"Bezpieczna droga do przedszkola - wierszem napisana"

Konkurs dodał(a) Agnieszka Aaa

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej
Przedszkole nr 6 im. "Polne Kwiatki" w Poznaniu
ogłasza konkurs literacki pod hasłem:

"Bezpieczna droga do przedszkola - wierszem napisana"

Cele konkursu:
- promowanie twórczości dziecięcej;
- pobudzenie inwencji twórczej i fantazji;
- propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu ulicznym.

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 6 im. Polne Kwiatki w Poznaniu.
2. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku 3-6 lat z rodzicami lub nauczycielami wychowania przedszkolnego.
3. Zadaniem konkursowym jest napisanie wiersza o tematyce bezpiecznej drogi do przedszkola Kryterium oceny: pomysł, zgodność z tematem, poprawność językowa.
4. Każda praca powinna zawierać (imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę i adres placówki oraz telefon kontaktowy przedszkola).
5. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zatrzymania nadesłanych prac oraz do ich publicznej ekspozycji, w tym publikacji na stronie przedszkola.
6. Oceny prac konkursu dokona jury powołane przez organizatora konkursu.
7. Termin nadesłania prac: 25.03.2015 roku na adres:

Przedszkole nr 6 im. Polne Kwiatki
os. Lecha 79

z dopiskiem: Konkurs literacki

8. Uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, laureaci nagrody rzeczowe.
9. Lista nagrodzonych zostanie umieszczona na stronie www.polnekwiatki.pl dnia 31.03.2015 roku.

Termin: 2015-03-26
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski