"Palma wielkanocna"

Konkurs dodał(a) AGATA BOBISZ

Protokół z Rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt.

„Palma Wielkanocna”

Dnia 26.03.2015r. w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Michała Archanioła w Starej Wsi, gdzie została zorganizowana wystawa prac, został rozstrzygnięty VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Palma Wielkanocna”.
Inicjatorem konkursu jest Anna Bielicka Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Starej Wsi, jednocześnie wiceprezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Nadbrzeż. Przedsięwzięcie wspierane jest finansowo przez Starostwo Powiatowe w Otwocku. Koordynacją konkursu zajęły się A. Bobisz i A. Zakrzewska.

Do konkursu zgłoszono 45 prac.

Jury w składzie:

1. Pani Iwona Kwiek – kierownik Samodzielnego Biura Kultury i Promocji w Otwocku

2. Pani Hanna Pawłowska – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Celestynowie

3. Ks. Krzysztof Cąkała – proboszcz Parafii w Starej Wsi

Po wnikliwym przejrzeniu prac wyłoniono zwycięzców:

Kategoria 5-6 latków:

I miejsce: Żurawińska Maria, Gminne Przedszkole w Kołbieli, ul. Szkolna 8, 05-340 Kołbiel
Opiekun: Beata Laskus

II miejsce: Gr. „Smerfy”, ZSP oddział przedszkolny, ul. Szymrychowska 7, 58 – 420 Lubawka
Opiekun: Agnieszka Kmak

III miejsce: Marcjanna Tudek, Szkoła podstawowa w Starej Wsi.

Wyróżnienia:

1. Wojciech Kałowski, Szkoła Podstawowa w Regucie ul. Wiatraczna 13, 05 – 430 Celestynów, opiekun: Anna Barejko

2. Nikodem Jeruzal, Przedszkole Niepubliczne „Smyk”, ul. Konopnickiej 18A, 89 – 600 Chojnice.

3. Roksana Walat, Przedszkole Niepubliczne pw. „Ochronka Św. Stanisława Kostki”, 36 – 002 Jasionka 75, opiekun: Magdalena Szczygieł.

Kategoria 3-4 latki:

I miejsce: Pola Zych, Przedszkole Nr 12, Otwock ul. Batorego 34
Opiekun: Anna Czyżkowska

II miejsce: Alicja Krawczyk, Miejskie Przedszkole Nr 1 ul. Jasna 6, 05 – 410 Józefów
Opiekun: Iwona Adamus

III miejsce: Adrian Prus, Przedszkole Publiczne w ZSP Smolec ul. Wierzbowa 9A, 55 – 080 Kąty Wrocławskie
Opiekun: Irena Żygadło

Wyróżnienia:

1. Sandra Daniel, Przedszkole Nr 8 ul. Filipiny Płaskowieckiej 3, 41 – 800 Zabrze, opiekun: Małgorzata Naramska i Agata Jasny.

2. Magdalena Galas, Przedszkole nr 18, im Kubusia Puchatka, ul.Komunardow 4, 05-400 Otwock. Opiekun Marlena Młodzianowska

3. Gr. „Muchomorki”, ZSP oddział przedszkolny, ul. Szymrychowska 7, 58 – 420 Lubawka.

Nagroda specjalna:

Oskar Kotuła, Oskar Zając i Wiktoria Wolińska, Niepubliczne Przedszkole Specjalne „Tajemniczy Ogród” im. F. Hodgsana Burnetta w Lublinie
Opiekunowie: Sylwia Tracz i Karolina Kowalska

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ,
A NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Termin: 2015-03-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski