"Powiat legionowski w czterech porach roku"

Konkurs dodał(a) renata stępień

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Regulamin konkursu fotograficznego pt.

„Powiat legionowski w czterech porach roku”

1. Organizator:

Przedszkole Miejskie nr 12 w Legionowie

1. Cel i tematyka konkursu:

• Zadaniem konkursu jest wykonanie zdjęcia ukazującego powiat legionowski w ciekawy i oryginalny sposób, dokumentując niezwykłe miejsca, architekturę, przyrodę powiatu.

• Celem konkursu jest promowanie powiatu legionowskiego, jego walorów, atrakcji turystyczno – krajoznawczych. Konkurs ma też na celu promowanie nowych talentów w twórczości fotograficznej, rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności, zachęcenie uczestników do dostrzegania piękna w najbliższej okolicy.

1. Termin

• Zdjęcia należy przesyłać lub złożyć osobiście w terminie do 20 marca br. w siedzibie Organizatora:

Przedszkole Miejskie nr 12 im. Króla Maciusia
    ul. Królowej Jadwigi 7
    05–120 Legionowo

III. Warunki konkursu:

1. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym (3 – 5 lat) i młodszym wieku szkolnym (6 – 8 lat) ich rodziców, nauczycieli.

2. Przedmiotem konkursu są zdjęcia fotograficzne związane z powiatem legionowskim.

3. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu max. 2 zdjęcia. Format zdjęć A4 (210mm x 297mm) , A5 (148 mm x 210 mm) lub 15 cm x 21 cm, 20cm x 30cm, 15cm x 27cm.

4. Zgłoszenie fotografii na konkurs oznacza równocześnie akceptację warunków konkursu i regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nadesłanie(dostarczenie) zdjęć na konkurs jest równoznaczne z deklaracją, iż zdjęcia nie naruszają dóbr osobistych i materialnych oraz praw autorskich osób trzecich i zostały wykonane samodzielnie przez osobę zgłaszającą prace, a osoby portretowane wyrażają zgodę na publikowanie swojego wizerunku.

5. Prace należy czytelnie opisać: imię i nazwisko autora, wiek, adres przedszkola szkoły, imię i nazwisko opiekuna oraz krótki opis przedstawionego miejsca, obiektu.

6. Nadesłane prace stają się własnością organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do ich publikacji we wszystkich związanych z konkursem materiałach, z zaznaczeniem nazwiska autora, tytułu pracy i miejsca, które zajęła w konkursie.

7. Oceny prac dokona Jury powołane przez organizatora. Decyzja jury jest ostateczna i nieodwołalna.

8. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie Jury.

Termin: 2015-03-20
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny