"Zjadam witaminki także z tej, ulubionej jarzynki"

Konkurs dodał(a) Tamara Hadyś

OGŁOSZENIE WYNIKÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. „ZJADAM WITAMINKI TAKŻE Z TEJ, ULUBIONEJ JARZYNKI”

W odpowiedzi na konkurs przysłano 51 prac z terenu całej Polski, wykonanych różnorodnymi, bardzo pracochłonnymi lub niezwykle pomysłowymi technikami plastycznymi. Najczęściej przedstawianą przez dzieci ulubioną jarzynką okazała się marchewka.

I miejsce - Lilianna Szpakiewicz, op. Beata Wielińska, (brokuł z klejonej i malowanej kaszy) Przedszkole „Kamyczek” - KOSZALIN

II miejsce - Jakub Ambroszczyk, op. M. Maziarek i B. Jandura,  (marchew z klejonych płatków i listków róży),  Samorządowe Przedszkole Nr 83 – KRAKÓW

III miejsce – Julia Tunkel, op. Katarzyna Jenek, (kalafior z klejonego, gniecionego papieru), Przedszkole „Przyjaciół książki” – SIERAKÓW

Laureatom serdecznie gratulujemy i składamy podziękowania za udział w naszym konkursie!

Dyplomy i nagrody wyślemy pocztą.
Podziękowania za udział wszystkim pozostałym na podany  w metryczce pracy adres e-mail.

Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Termin: 2015-03-16
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski