"Mój zaczarowany świat"

Konkurs dodał(a) Jolanta Siwak

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

REGULAMIN REGIONALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt.

„Mój zaczarowany świat”

Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne nr 19 w Radomiu ul. Batalionów Chłopskich 18

Celem konkursu jest:

• propagowanie idei integracji wśród dzieci;
  • wzbudzanie poczucia empatii dla niepełnosprawnego rówieśnika;
  • rozbudzanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dziecka.

Konkurs kierowany jest dla dzieci chorych i niepełnosprawnych z terenu miasta Radom i gminy Radom do 8 roku życia. Każda placówka może nadesłać dowolną liczbę prac wykonanych indywidualnie z pomocą nauczyciela lub opiekuna w dowolnym formacie, dowolną techniką rysunkową (praca płaska).

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przekazanie pracy wraz z wypełnioną metryczką (załącznik nr 1) dołączoną z tyłu pracy oraz podpisaną przez ustawowego opiekuna dziecka zgodą na udział w konkursie (załącznik nr 2).

Prace należy dostarczyć lub nadsyłać do 13 marca 2015r. na adres:

ul. Batalionów Chłopskich 18
26-600 Radom
z dopiskiem: Konkurs plastyczny

Każda praca spełniająca kryteria zostanie nagrodzona lub wyróżniona. Pełna lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole19.radom.pl

Wernisaż prac i wręczenie nagród oraz dyplomów dla wszystkich uczestników konkursu nastąpi 21.03.2015 r. w Przedszkolu Publicznym nr 19 w ramach Dnia Otwartego.

Prace konkursowe stają się własnością Organizatora i mogą być użyte w celach promocyjnych lub dekoracyjnych placówki.

Serdecznie zapraszamy!

Załącznik nr 1 – Metryczka

Imię i nazwisko dziecka

Wiek dziecka, rodzaj niepełnosprawności

Nazwa i adres placówki lub adres domowy

Numer kontaktowy

Imię i nazwisko nauczyciela, rodzica, opiekuna

Załącznik nr 2 – Oświadczenie Rodzica / Opiekuna

Wyrażam zgodę na udział syna/córki…………………………………… w Konkursie plastycznym „Mój zaczarowany świat” organizowanym przez przedszkole Publiczne Nr 19 w Radomiu.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am zapoznany/a z warunkami udziału w Konkursie i akceptuję regulamin Konkursu.

Wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na wykorzystanie danych osobowych mojego dziecka, wykonanie dziecku zdjęć i upublicznienie jego wizerunku w celach promocyjnych  (na stronie internetowej przedszkola tablicy informacyjnej).

…..……………...                                                                                   …………………………………….
Miejscowość i data                                                                       Podpis Rodzica/ prawnego Opiekuna

Termin: 2015-03-13
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny