"Postać z mojej bajki"

Konkurs dodał(a) Monika Szymańska-Dowgielewicz

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

W związku z obchodzonym niedawno świętem Dnia Postaci z Bajek (5 listopada) zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie plastyczno – literackim.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest SP 86 w Gdańsku.
2. Celem konkursu jest rozbudzanie kreatywności literackiej oraz zachęcenie do poszukiwania ciekawych technik wyrazu plastycznego.
3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci pięcioletnich i sześcioletnich.
4. Zadaniem uczestników jest wymyślenie bajki (maksymalnie jedna strona A4- treść zapisują rodzice lub nauczyciel) oraz wykonanie ilustracji przedstawiającej bohatera (lub bohaterów) swojego utworu. Praca plastyczna powinna być płaska, w formacie A3 lub A4, technika dowolna. Niedopuszczalne są prace zbiorowe. Prace nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane.
5. Prace powinny być podpisane wg wzoru:
imię i nazwisko dziecka
wiek dziecka
imię i nazwisko nauczyciela
nazwa szkoły
adres szkoły
telefon kontaktowy do szkoły
6. Z jednej placówki mogą być wysłane maksymalnie 3 prace. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.
7. Termin wysyłania prac: 10 grudnia 2014 roku (pod uwagę będzie brana data stempla pocztowego). Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora.
8. Prace należy przesyłać na adres:

Oddział Przedszkolny przy ul. Dulin’a 8
prosimy o dopisek: konkurs „Postać z mojej bajki”

Dzieci uczące się w oddziałach przedszkolnych  SP 86 przekazują swoje prace wychowawcom.
9. Prace oceni komisja powołana przez organizatora, która będzie brała pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania, kreatywność, walory artystyczne bajki, estetykę pracy plastycznej, powiązanie tematyczne pracy plastycznej z literacką.
10. Komisja przyzna pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Nagrody i dyplomy dla laureatów prześlemy pocztą na adres placówki. Nie przewiduje się wyróżnień. Nie będą wysyłane też dyplomy za uczestnictwo w konkursie.
11. Nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie za udział w konkursie proszeni są o dołączenie do przesyłki z pracą konkursową, zaadresowanej koperty A4 ze znaczkiem.
12. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 grudnia 2014 roku na portalu www.blizejprzedszkola.pl oraz na stronie SP 86 w Gdańsku: http://www.sp86gdansk.pl
13. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt  telefoniczny z organizatorem: 058 309 93 08

Osobami odpowiedzialnymi za organizację konkursu są:

Monika Szymańska-Dowgielewicz  – monika.0h@o2.pl

Barbara Jelonkiewicz – barbara-jelonkiewicz@wp.pl