"Jestem Polak Mały"

Konkurs dodał(a) Renata Potrzeszcz

W dniu 08.11.2013r. w Przedszkolu Nr 27 w Zabrzu, został rozstrzygnięty II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "JESTEM POLAK MAŁY" pod hasłem "Polskie pieśni patriotyczne" .

Na konkurs wpłynęło 71 prac plastycznych z całej Polski. Jury zakwalifikowało zgodnie z regulaminem konkursu, wszystkie nadesłane w terminie prace. Komisja Konkursowa przyznała 3 nagrody główne i 9 wyróżnień.

LAUREACI:

I miejsce: Bartosz Radomyski – l.6, Przedszkole Miejskie nr 2, Łuków

II miejsce: Krzysztof Opala – l.6, Przedszkole nr 19, Zabrze

III miejsce: Gabriela Kołtun – l.6, Przedszkole nr 7, Koszalin

WYRÓŻNIENIA:

1.     Aleksandra Daniłosio – l.6, Przedszkole nr 8, Chełm

2.     Hanna Gollenia – l.5, Przedszkole Publiczne, Stare Bukowice

3.     Maciej Goroszewski – l.6, Przedszkole Samorządowe nr 58, Białystok

4.     Anna Hetnał – l.6, Przedszkole Sióstr Duszy Chrystusowej, Kraków

5.     Zuzanna Kaczor – l.5, Przedszkole Świat Smyka, Gdynia

6.      Natalia Krasowska – l.6, Przedszkole Samorządowe nr 42, Białystok

7.     Emilia Masłoń – l.5, Przedszkole Samorządowe nr 140, Kraków

8.     Wiktoria Ratajczyk – l.6, Przedszkole nr 3, Zabrze

9.     Patrycja Wierzchowska – l.6, Przedszkole Odkrywcy Talentów, Lublin

Wyniku konkursu zostały zamieszczone na stronie internetowej Przedszkola nr 27 w Zabrzu oraz www.blizejprzedszkola.pl

Nagrody i dyplomy dla laureatów zostaną przesłane pocztą. Nadesłane prace można zobaczyć w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Zabrzu.
Wszystkim autorom prac oraz opiekunom artystycznym serdecznie dziękujemy za zainteresowanie oraz włożony wysiłek  i zachęcamy do udziału w III edycji.

Koordynator konkursu Renata Potrzeszcz

Termin: 2013-10-30