"Logopedyczne głoski"

Konkurs dodał(a) ewa piekarczyk

Konkurs plastyczny pt. "Logopedyczne głoski" został rozstrzygnięty. Komisja miała bardzo trudne zadanie ze względu na bardzo dużą ilość nadesłanych prac i wysoki poziom artystyczny. Niestety niektóre prace nie spełniały warunków regulaminowych.

Protokół z posiedzenia jury, które odbyło się 26 marca 2013 roku w Miejskim Przedszkolu nr 12 im. Marii Konopnickiej w Mielcu.

Jury w składzie:
Teresa Kubik - plastyczka z Spółdzielczego Domu Kultury w Mielcu
Urszula Gładyszewska-Wałek - plastyczka z Spółdzielczego Domu Kultury w Mielcu
Elżbieta Baracz – nauczycielka Miejskiego Przedszkola nr 12 w Mielcu, prowadząca zajęcia kółka plastycznego "Kolorowy Kleksik" .
Jury po obejrzeniu 218 prac nadesłanych z 121 placówek z terenu całej Polski zgodnie z założeniami regulaminu konkursu plastycznego "Logopedyczne głoski" oceniło nadesłane prace i przyznało:

I nagroda
Norbert Dąbek
- 6 lat – Przedszkole nr 2 w Nidzicy
nauczyciel : Sylwia Pachołek - Dąbek

II nagroda
Maksiu Gutkowski
- 6 lat - Przedszkole Niepubliczne "BIM- BAM- BINO" w Toruniu
nauczyciel: Joanna Wiśniewska

III nagroda
Zosia Skubacz
– 6 lat - Szkoła Podstawowa nr 29 w Warszawie
"0" A – nauczyciel: Małgorzata Kowalczyk

Adam Bryja
- 5 lat – Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi
nauczyciel: Magdalena Marciniak

Hania Derkowska
– 6 lat - Przedszkole Montesorii w Krakowie
nauczyciel: Joanna Witkowska, Justyna Więsek

Udział w konkursie wzięły również dzieci z 8 przedszkoli noszących imię Marii Konopnickiej z całej Polski. Jury przyznało jedno wyróżnienie dla Emilki Jelenik z Przedszkola nr 124 w Wrocławiu; nauczyciel: Stanisława Bratek.

Zdjęcia nagodzonych prac można będzie oglądać na stronie naszego przedszkola: mielecprzedszkole12.edupage.org

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu: przedszkolakom i nauczycielom za tak liczny udział i oryginalne pomysły.
Gratulujemy wszystkim i życzymy dalszych sukcesów!

Termin: 2013-03-15
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski