Polecamy Zakręcone Labirynty

Zakręcone Labirynty

7 miesięcy temu Pod patronatem

Książki z serii Zakręcone Labirynty to propozycja dla każdego dziecka, które lubi rozwiązywać zagadki i rozplątywać ścieżki. W publikacjach, na każdej stronie, czekają na malucha ciekawe zadania. Seria Zakręcone Labirynty to także doskonały trening spostrzegawczości i wyobraźni przestrzennej. Pomaga ćwiczyć nie tylko precyzję ruchów i sprawność manualną, ale również koncentrację uwagi. Rozwiązywanie labiryntów razem z ulubionymi bohaterami to nauka i przyjemność w jednym.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem