Polecamy Zaczytani w Bajkach

Zaczytani w Bajkach

5 miesiące temu Pod patronatem

Seria Zaczytani w Bajkach to książki, które przedstawiają najciekawsze przygody bohaterskich piesków z Psiego Patrolu oraz świnki Peppy i jej przyjaciół.

Z opowiadań z Psim Patrolem dziecko może dowiedzieć się m. in., jak udał się koncert w Zatoce Przygód, kto poszukiwał złota, a kto spędził niezwykłą noc w muzeum. Natomiast dzięki historiom o śwince Peppie maluch może sprawdzić, jak poradziła sobie Mandy pierwszego dnia w przedszkolu, gdzie mieszka Molly, kto odwiedził Peppę i kto z przyjaciół świnki jest gadułą. Czytanie maluchom opowiadań z książek Zaczytani w Bajkach to świetny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem podczas długich, jesiennych i zimowych wieczorów.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem