Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Zaczytani w Bajkach

Zaczytani w Bajkach

8 miesięcy temu Pod patronatem

Seria Zaczytani w Bajkach to książki, które przedstawiają najciekawsze przygody bohaterskich piesków z Psiego Patrolu oraz świnki Peppy i jej przyjaciół.

Z opowiadań z Psim Patrolem dziecko może dowiedzieć się m. in., jak udał się koncert w Zatoce Przygód, kto poszukiwał złota, a kto spędził niezwykłą noc w muzeum. Natomiast dzięki historiom o śwince Peppie maluch może sprawdzić, jak poradziła sobie Mandy pierwszego dnia w przedszkolu, gdzie mieszka Molly, kto odwiedził Peppę i kto z przyjaciół świnki jest gadułą. Czytanie maluchom opowiadań z książek Zaczytani w Bajkach to świetny pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem podczas długich, jesiennych i zimowych wieczorów.


Wydawnictwo Media Service Zawada


Pod patronatem 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka