Polecamy Za dużo zimowych zabaw

Za dużo zimowych zabaw

rok temu Pod patronatem

Niepowtarzalny, kolorowy i radosny – wykreowany przez Katy Hudson – świat, w którym przyjaźń, umiejętność dzielenia się i współdziałania są najważniejsze, powraca w AMBERKU!

Po Króliku, który gromadził marchewki („Za dużo marchewek”), Wiewiórce, która sama chciała wygrać wyścig („Wyścig po Złotego Żołędzia”), Bobrze, który chciał być perfekcyjny („Za doskonały tort urodzinowy”), teraz kolej na Żółwia, który nie lubi zimy! Czy przyjaciołom uda się zachęcić Żółwia do wspólnych zimowych zabaw?

Pięknie ilustrowana, ciepła i urocza książka o sile przyjaźni, która daje radość, pomaga przezwyciężać wszelkie przeciwności i polubić nieznane.

Wydawnictwo AMBER

Kup książkę