Polecamy Z marzeniami mogę wszystko

Z marzeniami mogę wszystko

5 miesięcy temu Pod patronatem

Amberkowa nowość – przezabawna, fascynująca kolorystyką wyrazistych ilustracji, pięknie rymowana książka o czerpaniu radości z siebie każdego dnia. Pokazuje, że gdy puszczamy wodze fantazji, możemy przeżyć wymarzone przygody i poznać fantastyczny świat pełen smoków, olbrzymów, potworów, robotów, tygrysów, a nawet kosmitów. Z marzeniami mogę wszystko daje siłę do marzeń i przełamywania lęków, oporów i nieśmiałości. Zachęca do samoakceptacji i wiary w siebie. Rozwija wyobraźnię.

Wydawnictwo Amber

Kup książkę