Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wyjątkowe zadania i opowiadania z ulubionymi bohaterami

Wyjątkowe zadania i opowiadania z ulubionymi bohaterami

7 miesięcy temu Pod patronatem

Labirynty, poplątane ścieżki, liczenie i pisanie, tajemnicze szyfry, kolorowanki i uzupełnianie to tylko część atrakcji czekających na małych czytelników w książkach z aktywnościami. Każda strona przynosi nowe zabawy, do których zachęcają ulubieni bohaterowie.

Z serią książek Psi Patrol. Ekipa na 102! mali czytelnicy mogą się cieszyć zagadkami, łamigłówkami oraz kolorowankami z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Rezolutne szczenięta oraz Ryder nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym  - dziecko może włączyć się do tej bohaterskiej misji poprzez rozwiązywanie różnorodnych zadań.

Seria książek Peppa Pig. Chrum… Chrum… to propozycja zabaw ze świnką Peppą, jej rodziną i przyjaciółmi. Książki zawierają wiele aktywności, które mają na celu pobudzanie dziecięcej wyobraźni, rozwijają spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne.

W książkach Psi Patrol. Ekipa na 102 i Peppa Pig. Chrum… Chrum… znajdują się uwielbiane przez  maluchy naklejki, dzięki którym zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Wydawnictwo Media Service Zawada


Pod patronatem 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka