Polecamy Wyjątkowe zadania i opowiadania z ulubionymi bohaterami

Wyjątkowe zadania i opowiadania z ulubionymi bohaterami

4 miesiące temu Pod patronatem

Labirynty, poplątane ścieżki, liczenie i pisanie, tajemnicze szyfry, kolorowanki i uzupełnianie to tylko część atrakcji czekających na małych czytelników w książkach z aktywnościami. Każda strona przynosi nowe zabawy, do których zachęcają ulubieni bohaterowie.

Z serią książek Psi Patrol. Ekipa na 102! mali czytelnicy mogą się cieszyć zagadkami, łamigłówkami oraz kolorowankami z ulubionymi bohaterami w roli głównej. Rezolutne szczenięta oraz Ryder nigdy nie odmówią pomocy potrzebującym  - dziecko może włączyć się do tej bohaterskiej misji poprzez rozwiązywanie różnorodnych zadań.

Seria książek Peppa Pig. Chrum… Chrum… to propozycja zabaw ze świnką Peppą, jej rodziną i przyjaciółmi. Książki zawierają wiele aktywności, które mają na celu pobudzanie dziecięcej wyobraźni, rozwijają spostrzegawczość oraz umiejętności plastyczne.

W książkach Psi Patrol. Ekipa na 102 i Peppa Pig. Chrum… Chrum… znajdują się uwielbiane przez  maluchy naklejki, dzięki którym zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem