Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wyjątkowe książki z niesamowitymi dinozaurami

Wyjątkowe książki z niesamowitymi dinozaurami

12 miesięcy temu Pod patronatem

Lubię Dinozaury to książki od Media Service Zawada z kolorowymi, prehistorycznymi stworzeniami. Przypadną one do gustu każdemu fanowi i każdej fance dinozaurów!

Publikacje mają różny format i dodatki, są to między innymi: zdrapki, książki z dmuchanymi pisakami, flamastrami, figurkami i matą do zabawy, activity z naklejkami, czy ze zmazywalnym flamastrem. W środku dziecko znajdzie różnorodne aktywności: opowiadania, zagadki, labirynty, kolorowanki, naklejki, wyszukiwanie elementów, pisanie po śladzie, szukanie różnic między obrazkami, gry i wiele innych. Dinozaury są super - zapowiada się świetna zabawa!

W portfolio Media Service Zawada znajdują się książki z innymi ulubieńcami maluchów: ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, Cry Babies, Dino Ranch, L.O.L. Surprise!, Barbie, Little Tikes, strażakiem Samem, jednorożcami, księżniczkami, zwierzętami oraz pojazdami. 

Wydawnictwo Media Service Zawada


Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się