Polecamy Wyjątkowe książki z niesamowitymi dinozaurami

Wyjątkowe książki z niesamowitymi dinozaurami

rok temu Pod patronatem

Lubię Dinozaury to książki od Media Service Zawada z kolorowymi, prehistorycznymi stworzeniami. Przypadną one do gustu każdemu fanowi i każdej fance dinozaurów!

Publikacje mają różny format i dodatki, są to między innymi: zdrapki, książki z dmuchanymi pisakami, flamastrami, figurkami i matą do zabawy, activity z naklejkami, czy ze zmazywalnym flamastrem. W środku dziecko znajdzie różnorodne aktywności: opowiadania, zagadki, labirynty, kolorowanki, naklejki, wyszukiwanie elementów, pisanie po śladzie, szukanie różnic między obrazkami, gry i wiele innych. Dinozaury są super - zapowiada się świetna zabawa!

W portfolio Media Service Zawada znajdują się książki z innymi ulubieńcami maluchów: ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, Cry Babies, Dino Ranch, L.O.L. Surprise!, Barbie, Little Tikes, strażakiem Samem, jednorożcami, księżniczkami, zwierzętami oraz pojazdami.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem