Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wyjątkowe książki dla dzieci z ulubionymi bohaterami

Wyjątkowe książki dla dzieci z ulubionymi bohaterami

rok temu Pod patronatem

Książki z jednorożcami, dinozaurami i postaciami Wiem i Ja od Media Service Zawada to publikacje dla dzieci, dzięki którym mogą one spędzić czas ze swoimi ulubionymi bohaterami. Każdy maluch znajdzie w nich różnorodne aktywności: labirynty, pisanie po śladzie, kolorowanki, poznawanie świata liczb i liter czy roślin i zwierząt. A to tylko niektóre zadania, które czekają w książkach.

Książki Wiem i ja to także doskonałe narzędzie wspierające proces rozwoju mózgu przedszkolaka. Rozwiązując zadania, przyswajając informacje zawarte w publikacjach i analizując piękne ilustracje dzieci nabierają wprawy w precyzji ruchów, sprawności manualnej, koncentracji, poznają świat liczb i liter oraz wspaniale się bawią. Dzięki poruszanym w książkach zagadnieniom dzieci zdobywają nowe umiejętności, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

W portfolio znajdują się także książki z innymi ulubieńcami maluchów: Psim Patrolem, świnką Peppą, Cry Babies Magic Tears, Dino Ranch, L.O.L. Surprise!, Barbie, strażakiem Samem, księżniczkami oraz pojazdami.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się