Polecamy Wyjątkowe książki dla dzieci z ulubionymi bohaterami

Wyjątkowe książki dla dzieci z ulubionymi bohaterami

rok temu Pod patronatem

Książki z jednorożcami, dinozaurami i postaciami Wiem i Ja od Media Service Zawada to publikacje dla dzieci, dzięki którym mogą one spędzić czas ze swoimi ulubionymi bohaterami. Każdy maluch znajdzie w nich różnorodne aktywności: labirynty, pisanie po śladzie, kolorowanki, poznawanie świata liczb i liter czy roślin i zwierząt. A to tylko niektóre zadania, które czekają w książkach.

Książki Wiem i ja to także doskonałe narzędzie wspierające proces rozwoju mózgu przedszkolaka. Rozwiązując zadania, przyswajając informacje zawarte w publikacjach i analizując piękne ilustracje dzieci nabierają wprawy w precyzji ruchów, sprawności manualnej, koncentracji, poznają świat liczb i liter oraz wspaniale się bawią. Dzięki poruszanym w książkach zagadnieniom dzieci zdobywają nowe umiejętności, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc.

W portfolio znajdują się także książki z innymi ulubieńcami maluchów: Psim Patrolem, świnką Peppą, Cry Babies Magic Tears, Dino Ranch, L.O.L. Surprise!, Barbie, strażakiem Samem, księżniczkami oraz pojazdami.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem