Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wyjątkowe książki dla dzieci z magicznymi jednorożcami

Wyjątkowe książki dla dzieci z magicznymi jednorożcami

rok temu Pod patronatem

Moje jednorożce to książki od Media Service Zawada z magicznymi, pięknymi, kolorowymi stworzeniami, które przypadną do gustu każdej fance unicornów.

W środku dziecko znajdzie różnorodne aktywności: poznawanie świata liczb, liter, roślin czy zwierząt, wyszukiwanie elementów, labirynty, pisanie po śladzie, kolorowanki, szukanie różnic między obrazkami, gry i wiele innych. 

Publikacje mają różny format i dodatki, są to między innymi: zdrapki, książki z dmuchanymi pisakami, flamastrami, figurkami i matą do zabawy, activity z naklejkami, czy ze zmazywalnym flamastrem. 

W portfolio Media Service Zawada znajdują się także książki z innymi ulubieńcami maluchów: ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, Cry Babies, Dino Ranch, L.O.L. Surprise!, Barbie, Little Tikes, strażakiem Samem, dinozaurami, księżniczkami, zwierzętami oraz pojazdami. 

Wydawnictwo Media Service Zawada


Pod patronatem 


 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka