Polecamy Wyjątkowe książki dla dzieci na wakacje

Wyjątkowe książki dla dzieci na wakacje

4 dni temu Pod patronatem

Książki mają wiele zalet, można o nich opowiadać bez końca, dlatego warto wzbudzać zainteresowanie nimi u dzieci już od najmłodszych lat. Publikacje z pięknymi rysunkami i o różnych funkcjonalnościach pozwolą skupić uwagę maluchów, zająć czas wolny w trakcie wakacji i wprowadzić czytelników w świat pełen niezwykłych przygód ulubionych bohaterów.

Publikacje dla dzieci od Media Service Zawada zawierają różnorodne aktywności, np. labirynty, pisanie po śladzie, kolorowanki, poznawanie świata czy opowiadania. Na każdego malucha czekają książki z postaciami z Psiego Patrolu, świnki Peppy, Cry Babies, Dino Ranch, L.O.L. Surprise!, Barbie, Chi Chi Love, jednorożców, dinozaurów, księżniczek czy pojazdów.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem