Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wyjątkowe książki dla dzieci na wakacje

Wyjątkowe książki dla dzieci na wakacje

2 tygodnie temu Pod patronatem

Książki mają wiele zalet, można o nich opowiadać bez końca, dlatego warto wzbudzać zainteresowanie nimi u dzieci już od najmłodszych lat. Publikacje z pięknymi rysunkami i o różnych funkcjonalnościach pozwolą skupić uwagę maluchów, zająć czas wolny w trakcie wakacji i wprowadzić czytelników w świat pełen niezwykłych przygód ulubionych bohaterów.

Publikacje dla dzieci od Media Service Zawada zawierają różnorodne aktywności, np. labirynty, pisanie po śladzie, kolorowanki, poznawanie świata czy opowiadania. Na każdego malucha czekają książki z postaciami z Psiego Patrolu, świnki Peppy, Cry Babies, Dino Ranch, L.O.L. Surprise!, Barbie, Chi Chi Love, jednorożców, dinozaurów, księżniczek czy pojazdów.

Wydawnictwo Media Service Zawada


Pod patronatem 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka