Polecamy Wyjątkowe książki dla dzieci

Wyjątkowe książki dla dzieci

5 miesiące temu Pod patronatem

Książki od Media Service Zawada to publikacje ukierunkowane na harmonijny rozwój dziecka w wieku przedszkolnym. Wartościowe treści zaprezentowane są w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie.

Dźwiękowe Zagadki

Publikacja z panelem dźwiękowym oraz ze zmazywalnym flamastrem, w której do odkrycia jest aż 5 różnych dźwięków. Sympatyczni bohaterowie zachęcają do zaznaczania w książce postaci lub przedmiotów, co uatrakcyjnia poznawanie dźwięków.

Jak z Bajki

Ciekawa propozycja książek z figurkami do zabawy. Maluch może słuchać interesującego opowiadania i bawić się swoimi ulubionymi bohaterami w dowolny sposób.

Akcja Kreacja

Książka z trzema dmuchanymi flamastrami. W środku szablony, naklejki oraz tła do tworzenia rysunków.

Układanka Naklejanka

Seria książek w atrakcyjnym formacie z rączką. W zestawie jedna plansza puzzli oraz kolorowe naklejki z sympatycznymi postaciami.

Licz na Przyjaciół

Seria twardostronicowych książek z registrami i barwnymi ilustracjami wspomagająca naukę liczenia.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem