Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wyjątkowe książki dla dzieci

Wyjątkowe książki dla dzieci

8 miesięcy temu Pod patronatem

Książki od Media Service Zawada to publikacje ukierunkowane na harmonijny rozwój dziecka w wieku przedszkolnym. Wartościowe treści zaprezentowane są w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie. 

 

Dźwiękowe Zagadki 

Publikacja z panelem dźwiękowym oraz ze zmazywalnym flamastrem, w której do odkrycia jest aż 5 różnych dźwięków. Sympatyczni bohaterowie zachęcają do zaznaczania w książce postaci lub przedmiotów, co uatrakcyjnia poznawanie dźwięków.

 

Jak z Bajki

Ciekawa propozycja książek z figurkami do zabawy. Maluch może słuchać interesującego opowiadania i bawić się swoimi ulubionymi bohaterami w dowolny sposób.

 

Akcja Kreacja

Książka z trzema dmuchanymi flamastrami. W środku szablony, naklejki oraz tła do tworzenia rysunków. 

 

Układanka Naklejanka 

Seria książek w atrakcyjnym formacie z rączką. W zestawie jedna plansza puzzli oraz kolorowe naklejki z sympatycznymi postaciami.

 

Licz na Przyjaciół

Seria twardostronicowych książek z registrami i barwnymi ilustracjami wspomagająca naukę liczenia.

 

Wydawnictwo Media Service Zawada


Pod patronatem 

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka