Polecamy Wodne kolorowanie

Wodne kolorowanie

rok temu Pod patronatem

Seria Wodne kolorowanie to publikacje z dołączonym pisakiem wodnym wielokrotnego użytku.

W środku książki dziecko znajdzie zadania do wykonania. Wystarczy pomalować strony pisakiem, a obrazki nabiorą barw. Po wyschnięciu są gotowe do ponownego użycia. Ta zabawa nigdy się nie kończy!

Seria obejmuje książki z ulubionymi bohaterami: ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, L.O.L. Surprise! i dinozaurami.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem