Polecamy Wiewiórki, które nie chciały się dzielić

Wiewiórki, które nie chciały się dzielić

ponad 6 lat temu Pod patronatem

Najnowsza pozycja świetnego duetu: Rachel Bright i Jima Fielda, autorów bestsellerowych książek dla dzieci: „Mysz, która chciała być lwem” i „Koala, który się trzymał”.

Tym razem wracają z pełną humoru historią o dwóch wiewiórkach – Cyrylu i Błażeju, których poróżniła walka o ostatnią szyszkę w sezonie. Beztroski Cyryl zapomniał o przygotowaniu zapasów, natomiast Skrzętny Błażej już wszystko wcześniej zaplanował, a do szczęścia brakowało mu tylko jednej szyszki. Zaczął się szalony wyścig po lesie. Która z wiewiórek zdobędzie upragnioną przekąskę? Zabawna historia o tym, że prawdziwe szczęście można odnaleźć tylko dzieląc je z innymi.

Wydawnictwo Zielona Sowa
Autorka: Rachel Bright