Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Wiem i ja – polecane przez ekspertów edukacyjne książki dla przedszkolaków

Wiem i ja – polecane przez ekspertów edukacyjne książki dla przedszkolaków

rok temu Pod patronatem

Książki Wiem i ja to doskonałe narzędzie wspierające proces rozwoju mózgu malucha. Rozwiązując zadania, przyswajając informacje zawarte w publikacjach i analizując piękne ilustracje dzieci nabierają wprawy w precyzji ruchów, sprawności manualnej, koncentracji, poznają świat liczb i liter, rośliny, zwierzęta, przedmioty oraz wspaniale się bawią. Dzięki publikacjom poznają kolejne ciekawe zagadnienia i zdobywają nowe umiejętności. 

Zaprezentowane w książkach Wiem i ja treści są przygotowane w taki sposób, że dziecko uczy się i przyswaja kolejne zagadnienia adekwatnie do wieku i we własnym tempie. Rodzice i opiekunowie pomagają maluchowi na każdym etapie tego rozwoju. 

Publikacje zostały stworzone we współpracy z konsultantem wychowania przedszkolnego, dzięki czemu cele tj. wspieranie rozwoju przedszkolaka i pomoc rodzicom w tym procesie, są realizowane we właściwy sposób. Książki Wiem i ja są polecane przez ekspertów. Zawarte w nich wartościowe treści są zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie. 

W ramach marki dostępne są różne serie publikacji. Są to: Dodaj kolorów, Nauka dla zucha, Poznaję, Zadania do ścierania, Na start, Wodą malowane, Zakręcone labirynty oraz Mój świat
 

Wydawnictwo Media Service Zawada

Kup publikacje

 

Pod patronatem

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się