Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy WIEM I JA – edukacyjne książki dla przedszkolaków

WIEM I JA – edukacyjne książki dla przedszkolaków

11 miesięcy temu Pod patronatem

Wiem i ja to propozycja książek dla przedszkolaków od Media Service Zawada, które warto wykorzystać do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem. Wartościowe treści zaprezentowane w estetycznej i atrakcyjnej dla dziecka formie są polecane przez ekspertów. 
 
Publikacje Wiem i ja pomagają w przyswajaniu wiedzy i rozwijaniu talentów i tym samym stanowią wyjątkową propozycję dla ciekawych świata maluchów. Nauka przez zabawę wspiera harmonijny rozwój dziecka, a dzięki nim maluch przyswaja kolejne ciekawe zagadnienia adekwatne do wieku. 
 
W przygodzie poznawania nowych zagadnień najmłodszym towarzyszą sympatyczni bohaterowie z książek. Dlaczego? Bo przedszkolaki lubią dzielić się tym, co odkrywają, z kimś, kto jest im bliski! 
 
W poręcznym pudełku Wiem i ja. Pierwsze słowa mieszczą się książka i aż 45 dwustronnych elementów edukacyjnych. Obrazki z sylabami pomogą dziecku zrozumieć podział wyrazów, rozwinąć logiczne myślenie oraz rozpocząć przygodę z czytaniem. Zestaw został stworzony z myślą o rozwoju następujących umiejętności:

  • samodzielne czytanie,
  • rozpoznawanie liter,
  • spostrzegawczość, koordynacja wzrokowo-ruchowa,
  • motoryka mała.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem

 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka