Polecamy WIELKIE ROZDANIE, czyli jeszcze bardziej wiosennie sprzątamy bliżejprzedszkolny magazyn!

rok temu LIVE

Co powiecie na powtórkę „Absolutnej wyprzedaży” sprzed miesiąca? A właściwie na nową – tejże wyprzedaży – odsłonę?

Bo mamy kolejne super publikacje w końcówkach nakładu – będą one przecenione nawet o 70%! – będą za 10-15-20-25 zł!

OCZYWIŚCIE będą extrasy, bonusy i prezenty do zamówień!

Płyty, książki, publikacje z pomocami dydaktycznymi. Na wiosnę, na lato, na jesień i na zimę, na każde zajęcia w przedszkolu!

Tylko dla Uczestników NA ŻYWO!

• BEZPŁATNA wysyłka (przy minimalnym zamówieniu o wartości 79 zł)
  • zakupy na żywo zestawów publikacji w mega atrakcyjnych cenach
  • bony podarunkowe na zakupy w bliżejprzedszkolnym sklepie
  • extra publikacje do każdego zamówienia za 1 grosz

I to, co zostało przez Was świetnie przyjęte – powtórzymy zabawę z MYSTERY BOX-ami z mega-niespodziankami!

Oczywiście będą konkursy!
Oczywiście będą nagrody!

A ponadto...

Wszystko pokaże NA ŻYWO prowadząc cały program – Robert Halik.

Serdecznie zapraszamy!

KIEDY?
30 marca 2023, godz. 19.00 - 20.15
GDZIE?