Polecamy Wielki konkurs dla Nauczycieli! Wygraj bilety do Zatorlandu dla swojej Grupy/Klasy!

rok temu Pod patronatem

Z okazji zbliżającego się Dnia Dinozaura zapraszamy wszystkie przedszkola oraz klasy szkoły podstawowej od 1 do 3 do wspólnej zabawy! Weźcie udział w konkursie i wygrajcie darmowe bilety na wycieczkę z przewodnikiem dla CAŁEJ GRUPY do Parku Rozrywki Zatorland!

Jesteś nauczycielem/ką wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego?

Wykonaj razem ze swoimi podopiecznymi zadanie konkursowe:

1. nagraj krótkie wideo lub zrób serię zdjęć ukazującą, jak obchodzicie ze swoją klasą/grupą przedszkolną dzień dinozaura.
  2. uwiecznijcie na materiale Waszą dobrą zabawę i nie przejmujcie się przy tym umiejętnościami technicznymi - grunt to zaangażowanie!
  3. gotowe nagrania konkursowe nadsyłajcie na adres mailowy konkursy@zatorland.pl, a jeśli plik okaże się zbyt duży, prosimy o użycie platformy WeTransfer.

Nagrody:
I miejsce: darmowe bilety na jednodniową wycieczkę do Zatorlandu dla całej grupy (maksimum 30 osób)!*
II miejsce: 30 szt. Interaktywnych książek "Czyje to jajo?" wydanych przez Zatorland.
Dodatkowo: Wszystkie grupy, które wezmą udział w konkursie, otrzymają 20% zniżki na grupowe zwiedzanie Parku Rozrywki Zatorland.

Konkurs trwa od 15.02 do 12.03.2023 r.

Warunki biletów:
*Nagroda główna zawiera 30 biletów pojedynczych jednodniowych, które umożliwiają darmowy wstęp do Parku Rozrywki Zatorland (3 Parki tematyczne oraz Lunapark). Organizator nie zapewnia transportu, noclegów i wyżywienia.
Ogłoszenie wyników nastąpi do 27 marca 2023 r.

#Zatorland
#przygodaZatorland