Polecamy Ula, mama i Panama – premiera książki, która codzienne trudności przemieni w mnóstwo radości!

rok temu Pod patronatem

Życie potrafi płatać figle! W szczególności, gdy ma się 6 lat! Czasem aż chciałoby się wymienić miejscem z kudłatym Panamą i niczym się nie przejmować. Zamiast tego, trzeba sobie radzić z tyloma rzeczami! Na szczęście z pomocą zawsze przybędą herbatka malinowa, pyszne ciacho i ciepły uśmiech mamy.

Wydawnictwo Skrzat ma przyjemność zaprezentować kolejną część serii Mój Mały Świat. Jej bohaterka, Ula, często nie ma czasu. Nic dziwnego, przecież życie sześciolatki to nie fraszka, igraszka! Psio-dziecięce harce i opieka nad Panamą – kiedyś schroniskową kupką nieszczęścia. Malowanki i wyklejanki dla taty – po długim rejsie należy się przecież porządny stegozaur. I jeszcze to całe wymiatanie farfocli z mamą – dobrze, że szybko przeradza się w koncert rockowy! A do tego nie wiesz, co podchwyci ciekawskie uszko i gdzie poniosą cię nóżki.

Budowanie rodzinnych więzi, tęsknota za rodzicem, niecodzienne pomysły na codzienne zabawy, a także przyjazna lekcja cierpliwości i rozwagi.

Nowa książka Izabeli Michty w ciekawy i chwytający za serce sposób przedstawia jak ważne dla rozwoju dziecka jest budowanie rodzinnych więzi. Historie o Uli są doskonałym przykładem tego, jak empatyczna i pełna troski relacja z rodzicem może pomóc dziecku poradzić sobie z emocjonalnymi trudnościami codziennego życia.

Patronat nad książką objęli: TVP ABC, eGAGA, Ego Dziecka, Przedszkola.edu.pl, Bliżej Przedszkola.

„Ula, mama i Panama”, Izabela Michta, Wydawnictwo Skrzat 2023

Kup książkę