Polecamy Uczę się z Peppą. Liczby i kolory

Uczę się z Peppą. Liczby i kolory

7 miesięcy temu Pod patronatem

Interesująca książka i aż 48 elementów edukacyjnych do nauki liczb i kolorów w poręcznym, atrakcyjnym pudełku.

Dzięki znajdującym się w publikacji zadaniom dziecko zdobywa i utrwala takie umiejętności, jak przeliczanie elementów, rozpoznawanie i nazywanie kolorów oraz cyfr, a także zapisywanie
liczb cyframi. Nauka ze świnką Peppą jest świetną zabawą. To fantastyczna propozycja wartościowego spędzenia czasu z dzieckiem.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem