Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1607.96 kb
Id: 9443

Świąteczne pierniczki [PBP - dzieci starsze - numer 4]

Marta Jelonek   Listopad 2020

Cele główne: poszerzanie doświadczeń zmysłowych; poznawanie właściwości wody i wnioskowanie na temat rozpuszczalności wybranych substancji spożywczych; nabywanie umiejętności klasyfikowania według kształtu, szeregowania według wzrastającej lub malejącej wielkości, szacowania, przeliczania, łączenia ... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 7
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

zmysływodaedukacja matematycznaedukacja przyrodniczascenariusz zajęćpięciolateksześciolatekW OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTAmatematykasensorykaeksperymentświętaBoże Narodzenie

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: poszerzanie doświadczeń zmysłowych; poznawanie właściwości wody i wnioskowanie na temat rozpuszczalności wybranych substancji spożywczych; nabywanie umiejętności klasyfikowania według kształtu, szeregowania według wzrastającej lub malejącej wielkości, szacowania, przeliczania, łączenia identycznych kształtów w pary.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!