Polecamy Superkolory – nowa seria książek dla dzieci

Superkolory – nowa seria książek dla dzieci

4 dni temu Pod patronatem

Wszystkie dzieci uwielbiają kolorowanki, dlatego Media Service Zawada przygotowało serię książek SUPERKOLORY z mnóstwem obrazków i kolorowymi mazakami. W każdej publikacji dziecko znajdzie aż 32 strony kolorowanek, 6 flamastrów i scenki lub postacie do samodzielnego złożenia. Wystarczy pomalować obrazek, a rysunki z ulubionymi bohaterami nabiorą kolorów.

Superkolory to publikacje, które dostarczą najmłodszym mnóstwo zabawy i będą jednocześnie świetnym treningiem kreatywności i precyzyjności. W serii publikacje ze świnką Peppą, z Psim Patrolem, dinozaurami i jednorożcami.

Wydawnictwo Media Service Zawada

Pod patronatem