Polecamy Sprawdzone przez przedszkolaków

Sprawdzone przez przedszkolaków

ponad 6 lat temu Pod patronatem

Ruszyła siódma edycja ogólnopolskiej akcji Sprawdzone przez przedszkolaków, organizowanej przez polskiego producenta zabawek firmę Wader-Woźniak.

Akcja adresowana jest do przedszkoli, zerówek, bawialni z całej Polski, a nagrodami są zestawy zabawek marki Wader, ufundowane przez producenta firmę Wader-Woźniak. Jak co roku, akcja podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym, dzieci wraz z wychowawcami przygotowują prace rysunkowe (w formie plakatu) na zadany temat.

Miasto przyszłości - to hasło tegorocznego konkursu. Organizatorzy czekają do 16 listopada na prace, w których przedstawicie swoje wyobrażenia na temat miasta, placu zabaw i pojazdu przyszłości. W drugim etapie, spośród nadesłanych prac, organizatorzy wybiorą 15 placówek, które otrzymają zestaw zabawek marki Wader do testowania.

Regulamin akcji wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny na stronie internetowej akcji.

Weź udział!

Pod patronatem