Polecamy Podróże Jeża ze Zgierza – ogólnopolski projekt edukacyjny

Podróże Jeża ze Zgierza – ogólnopolski projekt edukacyjny

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Ogólnopolski projekt edukacyjny adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym: „Podróże Jeża ze Zgierza, czyli Dzieci Jeża zapraszają – wspólnie Polskę poznają!”

Marzeniem Jeża jest poznanie przedszkolaków w całej Polsce, wspólne zwiedzenie ich pięknych miejscowości oraz przybliżenie dzieciom wiedzy na temat swojego miejsca pochodzenia. Jeż chciałby również stworzyć fotoalbum – pamiątkę ze swoich wizyt.

Autorka projektu – Monika Pawlak – oligofrenopedagog, terapeuta, pedagog wieku dziecięcego, dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 10 w Zgierzu, zachęca, abyście zaprosili Jeża do swojego przedszkola; razem radośnie spędzicie czas na nauce i zabawie!

Jeż wyrusza w podróż na początku listopada 2019 r.

Więcej informacji na grupie facebookowej „Podróże Jeża ze Zgierza – ogólnopolski projekt edukacyjny”.

Pod patronatem