Polecamy Mały miś w świecie wielkiej literatury

Mały miś w świecie wielkiej literatury

ponad 5 lat temu Pod patronatem

Serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do projektu MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY.

Autorką projektu jest Aneta Konefał, dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 w Kolbuszowej.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.mac.pl/malymis – w celu przyłączenia się do projektu, zapraszamy na tę stronę.

Przypominamy również nasze facebookowe spotkanie „na żywo” z Anetą KonefałMisiową Mamą oraz Maciejem Barańskim, który wraz z Wydawnictwem MAC troszczy się o uczestników projektu od strony technicznej i organizacyjnej: zobacz – zachęcamy do obejrzenia!

Plakat związany z projektem został dołączony do numeru 10 z materiałami na listopad BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Numer ten można zamówić tutaj: zamów.

Garść przydatnych linków związanych z projektem:

• Wszystkie informacje o projekcie zamieszczone są na stronie www.mac.pl/malymis – tam też można przyłączyć się do projektu
  • Facebookowa strona Anety Konefał, Misiowej Mamy: zobacz
  • Grupa facebookowa Misiowe inspiracje: zobacz