• -10%

(0)
292,50 zł Zniżka 10%

Najniższa cena produktu 292,50 zł z dnia 27.09.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 585 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

1. Stolik do budowania klocków - mebelek posiada kolorowy dwustronny blat, który możemy dowolnie odwracać. Jedna strona ma wypustki, które idealnie pasują do klocków znajdujących się w zestawie. Dzięki nim, maluch może przyczepiać klocki do blatu, przez co znajdują się głównie na nim - a nie na całej podłodze :)

2. Stolik do gry i nauki - druga strona blatu jest gładka. Znajduje się na niej poszerzona wersja gry "Chińczyk", jak i również tabliczka mnożenia. Kontakt z matematyką od najmłodszych lat, w tym nauka tabliczki mnożenia i poznawanie wzorów matematycznych, rozwija u dziecka umiejętność skojarzeń, co w późniejszym czasie ułatwia mu liczenie i rozwiązywanie problemów. Mnożone cyfry mają również różne kolory, co tym bardziej ułatwia zapamiętywanie.

3. Pudło na zabawki - mebelek nie jest tylko i wyłącznie dwustronnym stolikiem. Jest także bardzo pojemnym pudełkiem na zabawki. Wystarczy tylko podnieść blat i umieścić w nim to, co chcemy.

4. Tablica na kółkach - stolik możemy w bardzo szybki i prosty sposób przekształcić w jeżdżącą tablicę. Wystarczy tylko zdemontować nogi, odwrócić mebelek pionowo, (tu polecamy) ustawić chropowatą tablicę i to wszystko! W mig powstanie nam pionowa tablica, na której dziecko nadal może przyczepiać klocki, nie szurając przy tym po ziemi. Dzięki temu zabawka nam się szybko nie zużyje.

Zestaw zawiera:
- 1 x blat z wiekiem (dwustronna tablica)
- 4 x regulowane nogi
- 4 x antypoślizgi do nóg
- 2 x podstawa pod nogi
- 4 x śruby duże
- 4 x śruby małe
- 4 x kółko
- 2 x dokładki z kółkami do transportu
- 1 x krzesło (1 x oparcie i siedzenie, 4 x noga)
- 4 x antypoślizgowa guma pod nogi krzesła
- 1 x naklejki - oczy