(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 35 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Puzzle 100 + 28 elementów Mapa POLSKI z serii Castorland Education pozwolą dzieciom na poznanie w łatwy i przyjemny sposób naszego kraju. Produkt ten został opracowany zgodnie z aktualną wiedzą dydaktyczną.

W opakowaniu znajduje się 100 puzzli, z których należy ułożyć mapę Polski o wymiarach 35 x 33 cm. Na mapie zaznaczono główne rzeki, charakterystyczne budynki dla dużych miast, np. w Wieliczce: kopalnię soli, w Katowicach: kopalnię i górnika, w Opolu: śpiewaczkę, w Biskupinie: osadę, obok Torunia umieszczono wizerunek Mikołaja Kopernika, w Kołobrzegu: latarnię morską.

W pudełku znajduje się także 28 puzzli QUIZ-u, które można wykorzystać do dalszego pogłębiania wiedzy o Polsce. W dolnej części puzzel ma nazwę miejscowości, a w górnej ilustrację charakterystyczną dla danego miejsca. Z Zakopanym skojarzone są góry, z Krakowem: Smok Wawelski, z Warszawą: Syrenka, z Malborkiem: zamek itd. Ułożona uprzednio z puzzli mapa jest przewodnikiem w łączeniu puzzli QUIZ-u.

Puzzle zapakowane są w kolorowe, estetyczne pudełko i idealnie nadadzą się na prezent. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 roku życia, jednakże przy nadzorze osoby dorosłej także młodsze dziecko może z powodzeniem spróbować się z tą układanką zmierzyć.

Indeks
CA0010