(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 34 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Opowieści biblijne to edukacyjna gra, która przybliża niezwykły świat Pisma Świętego.

Gra zawiera 18 par obrazków, na których przedstawiono sceny z wydarzeń biblijnych. Dziecko odsłaniając kolejne karty, stara się zapamiętać ich ułożenie oraz połączyć w pary.

Dołączona książeczka zawiera krótkie opisy wydarzeń ze Starego i Nowego Testamentu nawiązujących do ilustracji na kartonikach. Taka gra-układanka jest ciekawą formą poznania Pisma Świętego.

W zestawie:
- 36 kart (18 par)