(0)

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Jojo drewniane to powrót do klasyki zabaw, a zarazem eko-wersja znanej chyba każdemu zabawki.

Jojo to zabawka z dwoma dyskami połączonymi na środku i nawiniętym na długi sznurek. Konstrukcja połączonych dwóch dysków i długiego sznurka pozwala na wykonywanie różnych trików. Żeby bawić się jojo, trzeba włożyć palec w pętelkę sznurka i dokładnie zawinąć sznurek na osi, po czym opuścić jojo i w odpowiednim momencie szarpnąć delikatnie do góry. Ciężarek, opuszczony na sznurku trzymanym za nieumocowany koniec, rozwija go, wpadając w ruch obrotowy. Po pełnym rozwinięciu sznurka ciężarek zachowuje moment pędu ruchu obrotowego i nawijając sznurek: wędruje w górę.

Jojo to najpopularniejsza forma gry zręcznościowej na świecie. Zabawa jojo świetnie wpływa na koordynację wzrokowo-ruchową, a przede wszystkim sprawia mnóstwo frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Wymiar:
- długość sznurka: ok. 100 cm
- średnica: 5 cm
- grubość: 2,8 cm
- waga: ok. 35 g

Jojo zapakowane jest w foliowe przezroczyste opakowanie.

Indeks
ZA4716