(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 43 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Klocki Marioinex Wafle Mini Wesołe Miasteczko zostały zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej przyjazne i bezpieczne dla dzieci.

Są wykonane z gładkiego plastiku, bezpiecznego dla dzieci. Charakteryzuje je niezwykła wytrzymałość, co gwarantuje długą żywotność tej zabawki.

Zestaw Mini Wesołe Miasteczko pozwoli na stworzenie naszym pociechom wielowymiarowych, przestrzennych budowli znajdujących się na placu zabaw.

Klocki łatwo się składają, mają wyrazistą kolorystykę, dzięki czemu będzie można dać wodze własnej wyobraźni i stworzyć coś niesamowitego.

Zestaw zawiera 31 klocków.

Indeks
ZA5039