Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Klocki GEO
search
  • Klocki GEO
  • Klocki GEO
  • Klocki GEO
  • Klocki GEO
  • Klocki GEO
  • Klocki GEO

Klocki GEO

(0)
145,00 zł
Kupując ten produkt możesz zebrać 145 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Klocki GEO

Klocki GEO

    lub Anuluj

Klocki GEO to komplet 7 różnokształtnych, wykonanych z drewna brył geometrycznych w kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim, żółtym, fioletowym, czarnym i naturalnym, zbudowanych z sześciennych kostek o wymiarach 30 x 30 x 30 mm.

Klocki GEO  to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych; bawią i uczą. Kształtują umiejętność określania stosunków przestrzennych, jak również rozwijają wyobraźnię, stymulują i uwrażliwiają na na odbiór sensoryczny. Służą także jako materiał ćwiczeniowy do ukierunkowanej pracy terapeutycznej.

Do zestawu dołączona jest książeczka zawierająca 70 ułożeń z uwzględnieniem wzrastającego stopnia trudności. Klocki umieszczono w drewnianym, estetycznym i trwałym pudełku.

***

Klocki bardzo wciągnęły moją starszą córkę – spędziła przy nich mnóstwo czasu – kolejne rozwiązania całkiem trudnych zadań dawały wiele satysfakcji. Myślę, że jest to świetna nauka geometrii i brył w przestrzeni – a dziecko traktuje to jako doskonałą zabawę.

Klocki wykonane są z drewna, układanie ich, trzymanie w dłoni to czysta przyjemność. Wszystko chowamy wraz z książeczką (z wzorami) do drewnianego pudełka – niewielka rzecz, którą zawsze można mieć pod ręką.

Cieszy mnie to, że takie rzeczy powstają w Polsce. Z pewnością sięgnę po niejedną rzecz tego tworzące twórcze zabawy wydawnictwa.

Beata Wołkowska, blog „Ale kreatywnie”

***

Wiele nowych pomysłów na zabawy z klockami GEO można znaleźć na mamajanka.blogspot.com

Indeks
W2696

Zobacz także:

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię