Zobacz

W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje… - e-book z piosenkami w streamingu

(0)

Zbiór scenariuszy świątecznych dla wszystkich grup przedszkolnych

Uwaga, produkty wirtualne nie wliczają się do kwoty minimalnej gwarantującej darmową wysyłkę.

Kupując ten produkt możesz zebrać 56 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Boże Narodzenie to wyjątkowy okres – pełen uśmiechów, ciepłych słów, wzruszeń i świątecznych zapachów. Uroczysty nastrój jest także odczuwalny w przedszkolu. Dzieci chętnie opowiadają o przygotowaniach, których są świadkami w domu. Warto ten czas wykorzystać na integrację – niemalże w każdym przedszkolu odbywają się w tym okresie spotkania z rodzicami, podczas których przedszkolaki mają możliwość zaprezentowania tematycznego występu artystycznego.

Spis treści Od wydawcy i Autorki

***

Scenariusze zwarte w publikacji zostały zaplanowane tak, aby każdy nauczyciel mógł przygotować wystąpienie niezapomniane dla rodziców i interesujące dla dzieci. Scenariusze skoncentrowane są wokół konkretnych motywów przewodnich, dlatego każdy nauczyciel może wybrać to, co będzie odpowiadać i jemu, i dzieciom. Przedszkolaki mogą zamienić się w zwierzątka, które świętują Wigilię w lesie, lub wcielić się w role aniołków.

Zaletą zbioru jest podział scenariuszy na grupy wiekowe. Każdy scenariusz dostosowany jest do możliwości dzieci w danym wieku. Dla starszych przedszkolaków przewidziano dłuższe kwestie z przeplatanymi rolami, dla młodszychkrótsze, dostosowane do ich możliwości werbalnych. W scenariusze zostały wplecione tradycyjne kolędy i autorskie piosenki świąteczne. Utwory te zostały zaaranżowane specjalnie na potrzeby publikacji i są dostosowane do możliwości dzieci.

Posłuchaj fragmentów utworów

Publikacja składa się z następujących elementów:

• E-book* z tekstami przedstawień – dla wygody użytkowania każdy tekst zawiera hiperłącza odsyłające do powiązanych treści.
  • Piosenki występujące w inscenizacjach – zostały zamieszczone w serwisie streamingowym Moja płytoteka w albumie W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje..., folder Piosenki.
  • Podkłady muzyczne z linią melodyczną – zostały zamieszczone w serwisie streamingowym Moja płytoteka w albumie W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje..., folder Podkłady
  • Dźwięki stanowiące tło do wykorzystania podczas przedstawień – są to pliki mp3 zawierające efekty dźwiękowe, które odtworzone podczas występu wzbogacą przedstawienie. Efekty dźwiękowe pobieramy w formie plików mp3.
  • Pliki z przedstawieniami podzielonymi na role – z linków znajdujących się przy tytułach inscenizacji pobieramy plik PDF, w którym zapisane są wszystkie partie tekstu danej postaci z całego przedstawienia. Wystarczy wydrukować te pliki, rozciąć kartki wzdłuż wyznaczonych linii i rozdać dzieciom, by mogły ćwiczyć swoje role w domu z rodzicami.

* Jak działa nasz e-book?

Zakupionego e-booka nie da się pobrać na komputer czy urządzenie mobilne. Publikacja W Betlejem, w Betlejem wielka radość się dzieje… została Ci udostępniona jako flipbook w dziale „E-booki” na stronie www.blizejprzedszkola.pl/ebooki – oznacza to, że aby móc korzystać z e-booka, należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu. Taka forma korzystania z publikacji umożliwia wyświetlanie jej na dowolnym urządzeniu bez konieczności przesyłania plików – by mieć dostęp do wszystkich treści, wystarczy się zalogować na swoje konto. Równocześnie z odblokowaniem dostępu do e-booka, w aplikacji Moja płytoteka został odblokowany dostęp do albumu z piosenkami towarzyszącymi tej publikacji.

978-83-67101-50-9
Liczba stron