(0)
Kupując ten produkt możesz zebrać 256 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Wspaniały multikolorowy zestaw klocków Komisariat zachwyci każde dziecko, które uwielbia zabawę w policjantów i złodziei. Zestaw pozwala na zbudowanie komisariatu policji z więzieniem. Nie lada gratka dla pomysłowych budowniczych. Fantastyczne kolory, kształty i wykonanie klocków zapewnią wielogodzinną zabawę każdej pociechy.

W skład zestawu wchodzą:
- kolorowe klocki o różnych rozmiarach i kształtach
- elementy dodatkowe- barierki, znaki, bramy, maszt
- wóz policyjny (wym. ok. 14 cm x 7 cm x 8 cm)
- helikopter (wym. ok.  21 cm x 6 cm x 7,5 cm)
- motor (wym. ok. 11,5 cm x 3,5 cm x 6 cm)
- figurki policjantów i więźniów (ok. 6,5 cm)
- figurka psa policyjnego

Dodatkowym atutem zestawu jest kogut-syrena, którego można umieścić na dachu auta. Kogut-syrena ma sygnały dźwiękowo-świetlne, dzięki czemu pościg za przestępcą będzie jeszcze bardziej emocjonujący.

Zestaw zapewni świetną zabawę dla dzieci rozwijającą wyobraźnię, zdolności manualne oraz koordynację ruchową. Poprzez zabawę maluch uczy się logicznego myślenia, rozpoznawania kształtów i kolorów, posługiwania się przedmiotami i dopasowywania ich do siebie.

Zestaw 92 klocków różnej wielkości, łatwo wciskających się jeden w drugi, pozwoli dzieciom zbudować własny komisariat.

Indeks
ZA2112