• -10%

(0)
25,20 zł Zniżka 10%

Najniższa cena produktu 25,20 zł z dnia 16.10.2024

Kupując ten produkt możesz zebrać 50 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Sprężynka to klasyczna zabawka, która składa się z długiej, elastycznej, kolorowej sprężyny wykonanej z plastiku. Ma ona formę spirali, która może się rozciągać, zwijać i poruszać w charakterystyczny sposób.

Najbardziej znaną cechą tej zabawki jest to, że może sama schodzić po schodach, przeskakując z jednego stopnia na kolejny dzięki sile grawitacji i swojej elastyczności.

Oprócz bycia zwykłą zabawką, sprężynka jest często wykorzystywana do demonstracji zasad fizyki, takich jak grawitacja, elastyczność i fale.

Średnica sprężyny ok. 7,5 cm.

Indeks
ZA5333