(0)
Obecnie brak na stanie

Powiadomienie

Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 62 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 62 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 31,00 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

DOMINO to zestaw 21 szt. poduszek ze zdejmowanymi pokrowcami. Mają one szerokie zastosowanie w pracy z grupą. Idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju zajęciach edukacyjnych i integracyjnych.

To doskonałe narzędzie do gier zespołowych w pomieszczeniach jak i w plenerze, umożliwia czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie. Poduszki wypełnione są wkładem z gąbki, co sprawia że są wygodne, a zarazem lekkie i bezpieczne.

Materiał: barwny, wytrzymały.

Kolorystyka: fioletowy, błękitny, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony.

Wymiary: 40 x 20 x 3 cm.

Produkt zalecany dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

Indeks

Opinie o produkcie