Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy Sekret małego nasionka

Sekret małego nasionka

miesiąc temu Pod patronatem

Przepięknie ilustrowana Amberkowa ogródkowo-przyrodnicza nowość dla miłośników Najpiękniejszego ogródka Borsuka. Sekret małego nasionka poza piękną formą i ciepłą, zabawną opowieścią niesie bogate treści edukacyjne. Kiedyś Dziadek powiedział Mamie, a potem Mama mi to powtórzyła: (…) w nasionku tkwi ogromna siła. Każde małe nasionko wielki sekret ma: każdej roślinie nowe życie da. Wesoła, mała ogrodniczka zaprasza dzieci do wspólnej rodzinnej pracy w ogrodzie. W tej radosnej przygodzie poznają każdy etap zakładania i pielęgnowania ogródka. Spotkają też cichych i hałaśliwych, przyjaznych i szkodliwych jego mieszkańców. Odkryją nieznany świat roślin i owadów, a nawet zostaną detektywami tropiącymi i śledzącymi nasionka!


 

Kup publikację

Wydawnictwo AMBER

Pod patronatem 

Komentarze

Zobacz również

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka