Polecamy Sekret małego nasionka

Sekret małego nasionka

2 tygodnie temu Pod patronatem

Przepięknie ilustrowana Amberkowa ogródkowo-przyrodnicza nowość dla miłośników Najpiękniejszego ogródka Borsuka. Sekret małego nasionka poza piękną formą i ciepłą, zabawną opowieścią niesie bogate treści edukacyjne. Kiedyś Dziadek powiedział Mamie, a potem Mama mi to powtórzyła: (…) w nasionku tkwi ogromna siła. Każde małe nasionko wielki sekret ma: każdej roślinie nowe życie da. Wesoła, mała ogrodniczka zaprasza dzieci do wspólnej rodzinnej pracy w ogrodzie. W tej radosnej przygodzie poznają każdy etap zakładania i pielęgnowania ogródka. Spotkają też cichych i hałaśliwych, przyjaznych i szkodliwych jego mieszkańców. Odkryją nieznany świat roślin i owadów, a nawet zostaną detektywami tropiącymi i śledzącymi nasionka!

Kup publikację

Wydawnictwo AMBER